שירותי אבטחת מידע לעסקים

שירותי אבטחת מידע לעסקים

שירותי אבטחת מידע לעסקים של חברת ריל נט בע"מ מאפשר לקבל פתרון מלא לשירותי אבטחת מידע , שירותים אלו כוללים את עולמות האנטי וירוס , FW (חומת אש) , סינון אתרים, IPS , DLP , מערכות SandBox ,הגנה על תיבות ה-MAIL גם בשרת מקומי וגם בשרתי ענן לדוגמה שירותי הענן של Office 365 (שהם בפני עצמם שירות מצוין), ייעוץ אבטחת מידע ומערכות תעבורה ותקשורת. 

מעבר לעולם של ההגנה אנחנו מספקים גם מומחי אבטחת מידע אשר מתמחים בבדיקות הגנה וגילוי פריצות אבטחת מידע וכפי שנהוג לציין אותם " אקר לבן".

שירותי ייעוץ אבטחת ממידע בעסק

המושג עולם אבטחת המידע או המושג סייבר מכיל בתוכו אין סוף של אפשריות ואין סוף של הגנות שאת חלקן ניתן להשיג באינטרנט בצורה חינמית ואת החלק המתקדם יותר ניתן להשיג דרך טכנאי PC פרטיים. אבל כאשר רוצים לקבל פתרון איכותי וטוב חשוב לקחת את השירותים הללו מאנשים שהרקע שלהם מגיע מעולם אבטחת המידע אם זה אנשי אבטחת מידע שצמחו עם אנשים או אנשים שמגיעים מהיחידות המובחרות בצה"ל אם זה אנשי 8200 או יחידות מסווגות אחרות .

תוכנות אבטחת מידע

אין מקום היום ולא משנה אם זה עסק או המחשב בבית ובטח שלא משנה מה הגודל שלו ,אם זאת חברה קטנה או גדולה שלא רגישה למידע שיש ברושתם , אם זה בבית מי מאיתנו לא רגיש לתמונות, לסרטונים ואפילו לסיסמה שלנו לפייסבוק , ואם זה בעסק מי ירצה לקבל וירוס כופר ישירות לשרת שלו ואז כל המשרד מושבת? אף אחד.

היום יש ריבוי של תוכנות בשוק שכל חברה מתהדרת שהיא יותר טובה מהשנייה אבל במקצוע הזה חייבת להיות חברת תמיכה טובה שתדע לעשות את התמיכה ואת האינטגרציה של המוצרים בצורה הטובה ביותר ובאופן אישי עבור כל חברה וחברה ואנחנו  בחברת ריל נט בע"מ "תופרים" לכל לקוח פתרון מיוחד עבורו על מנת להגיע למקסימום של הגנה .

 למיקום העסק אין חשיבות ובטח שלא לגודלו, כל חברה קטנה או גדולה רגישה למידע שיש ברשותה ומחויבת להגן עליו מפני האיומים השונים ובכלל מפני וירוס כופר. קיימות בשוק היום ריבוי של תוכנות הנותנות פתרונות כאלה או אחרים להגנה מפני איומי הסייבר בשוק , חברת ריל נט בע"מ תעניק לך הלקוח תמיכה ואינטגרציה מלאה לכל מוצרי האבטחה בשוק בצורה המקצועית ביותר ובאופן אישי כך שהפתרון המוצע לך תפור באופן אישי עבורך .

זכור תמיד!

כאשר הדלת של הבית או העסק פתוחה כל אורח לא רצוי יכול להיכנס.

הנוהל לסיסמאות חייב להיות קפדני כי את הסיסמה של 1-5/6 כולנו מכירים וגם את הסיסמה של אות קטנה או גדולה מהשם שלך .

סיסמה נכונה היא מינימום של 8 תווים ( אותיות גדולות , קטנות , מספרים , תווים מיוחדים וחובה להחליף את הסיסמה כל פרק זמן קצר)

קבל שירותי מומחה עכשיו

12798590 - rj45 cable protected by conceptual padlock  concept of protection of internet

מוצרי אבטחה שלנו

צ'יק פוינט (Check Point), טכנולוגיות היא חברה ישראלית שהבעלים של החברה ומי שהקים את החברה הוא חלוץ עולם החומות האש , גיל שויד . עיקר הפעילות הם בפיתוח תוכנה וחומרה לאבטחת המידע והרשתות ואחד הסניפים המרכזים שלה ממקום בישראל בתל אביב.

 חברת אי.סט (ESET) היא חברת שמייצרת פתרונות אבטחה מתקדמים בעולם אבטחת המידע . מוצרי הדגל שלה הם אנטי וירוס , אימות דו שלבי. עם למעלה מ – 100 מיליון משתמשים ברחבי העולם .

חברת פורטינט (FortiNet) , נחשבת אחת מהחברות המובילות בשוק אבטחת המידע בזכות סל מוצרים רחב  יכולות עם תאימות לכל השוק גם ללקוחות גדולים כמו חברות התקשורות השונות וגם לחבורות קטנות מספר עובדים קטן. מוצריה נמנים בין הטובים בשוק וכן גם על ידי מדד הגרטנר.

קספרסקי ( Kaspersky Labs ) , חברת האנטי וירוס הגדולה ביותר באירופה  החברה זוכה במקום גבוה מאוד על מפת הגרנטר , הפתרונות הטכנולוגים נמדדים כנגד וירוסים , רוגלות , המודדות עם כופר וצמצום הנזקים ממנו.

חברת טרנד מיקרו (Trend Micro) , מובילת פתרונות אבטחת מידע לענן, היא נמנית מבין חברות האבטחה הגדולות בעולם , חלק מהפתרונות שלה הם מהמובילים להתמודדות בכופר ופישינג ומבחינת דירוג עולמי היא נמצאת באחד המקומות הגבוהים ביותר בגרטנר העולמי .

פאלו אלטו נטוורקס (Palo Alto Networks) , חברה מובילה בתחום אבטחת המידע והרשתות לסקטור הגבוה של העסקים מוצרי נמנים עם "הדור הבא" של חומת האש – NGFW . חלק האופציות הבולטות של המוצר הוא האפשרות לשלוט על התוכן בצורה מלאה מבלי לאבד ביצועים.

חברת F5 נחשבת בין החברות המובילות בעולם Application Delivery Networking.כאשר אנחנו מדברים על F5 אנחנו מדברים על מערכות אשר צריכות אבטחה וכן מערכות לאופטימיזציה ליישומי הארגון. F5 ממקומות בדירוג גבוה במדד הגרטנר העולמי.

מערכת פורטנוקס היא מערכת NAC -Network Admision Control, התמורה שקבלים ממערכת זאת לעומת מערכות מקבליות אחרות הינה תמורה המרבית ביחס לעלות שלה לעומת הביצועים והאפשרויות בין היתר המערכת יודעת לבצע אבחון בין מוצרי קווים לבין מוצרים אלחוטיים וכן מיקומים מדויקים של משתמשי הקצה.

מקצת מלקוחותינו