ייעוץ וליווי טכנולוגי

שירותי ייעוץ וליווי טכנולוגי

השינויים הטכנולוגים שמתרחשים היום הם בקצב מאוד מהיר הדרישה לעוד ועוד נתונים ובמקביל המוצרים החדשים שנכנסים לשוק מביאים למצב שחברות קטנות וגדולות אינם יודעות לקבל את ההחלטה המדויקת.

המונח "עלות מול תועלת" / "Cost-Benefit Analysis"  הוא אחד המונחים המובילים בדרך כלל בכל קבלת החלטה, והחלטות בעולמות הטכנולוגים בדרך כלל מלוות עם לחצים מצד אנשי ה – IT בארגון , אנשי מערכות המידע ובראשם המנמ"ר ומהצד השני אנשי הכספים שחייבים להבין על מה הם משקיעים את הכסף שלהם ושמגיעים לקבלת ההחלטה תמיד נוצרים התלבטויות ורוצים לשמוע חוות דעת נוספת ולשם כך נכנס בדיוק היועץ הטכנולוגי שהוא גוף נפרד מאנשי ה IT של הארגון ששם את הנתונים של כולם על השולחן ומצליח לכוון את כולם לכיוון המטרה והפתרון הנכון ביותר .

חברת ריל נט מעניקה שירות ייעוץ וליווי טכנולוגי עבור עסקים קטנים וגדולים שמתלבטים בבחירה של הפתרון הטוב ביותר עבורם תוך כדי שמקפידים להקשיב לצרכים של אנשי ה  -IT ובמקביל להקשיב לאנשי הכספים בארגון וזאת על ידי ניסיון עתיר שנים וכן תפקידים שונים של אנשי הייעוץ שלנו. . 

טיפ להצלחה עבור אנשי ה – IT

אנשי הכספים \ מקבלים ההחלטה בארגון הם בדרך כלל אנשים שהמקצוע שלהם הוא לא IT

לכן, אם תרצה שהם יאשרו לך את הבקשות שלך אתה מחויב להביא בצורה מסודרת (עדיפות לאקסל!) לפחות 3 פתרונות לבעיה שיש לך וכן 3 הצעות מחיר שונות .

קבל שירותי מומחה עכשיו

השירותים השונים שלנו

15655756 - digital world was protected in data center room

אבטחת המידע בארגון הוא אחד הדברים החשובים ביותר אבל מצד שני הדבר הקשה ביותר בארגון , ייעוץ עבור אבטחת מידע חייב להיות מצד אחד "נוקשה וקפדני" ומצד שני גם לא להקשות על הארגון לעבוד.

Closeup sad young man with worried stressed face expression and brain melting into lines question marks. Obsessive compulsive, adhd, anxiety disorders

תוכנות משרד קיימת הרבה פשוט וכל תוכנה משוויצה מי יותר טובה מהשנייה ולפעמים זה באמת נכון ולפעמים זה לא יותר ממילים שאין להן בסיס, בזכות הניסיון שלנו אצל לקוחות אנחנו יודעים לשאול את השאלות הנכונות עבורך הלקוחות שלנו.

logo

היום שיש אין ספור חברות תקשורות ופתרונות Voice , חייב לעדכן את אנשי ה-IT בכל שינוי של נושא התקשורת ובמקביל חשוב לדעת שעם כח קנייה גדול ניתן להשיג הנחות גדולות מחבורת אלו.

Back up online via cloud. gesture of finger pressing cloud backup button on a computer keyboard

עולם הגיבוי הוא בעיני רבים כבור ללא תחתית שלא בהכרח מחזיר את ההשקעה שלו , כאשר בוחרים פתרון גיבוי ( DR\Cloud\Loacl) צריך לבחון אותו בצורה קפדנית על מנת לראות שהוא באמת מתאים לצרכים ולהעלות הכספית.

20409582 - superhero kid against blue sky background

כשר מקימים תשתית חדשה בארגון או רוצים לבצע סדר בתשתית חשוב לקחת את כל הפרמטרים , מצלמות בארגון , אבטחת המידע , כמות מדפסות , קווי טלפון , כמות Traffic , Sessions שיש ברשת וכי חשוב מה הצפי גדילה של הארגון לעוד מספר שנים קדימה.

storage or file server. harddisk in server room

רכישה של שרת חדש , סטורג' חדש או מכשיר אקטיבי חדש זה בעיני אנשי ה -IT הדרך הנכונה לבעיות השונות אבל לא תמיד כך לפני כל רכישה חייב לבחון את המשאבים הנדרשים לקיים וכן את הניצול בפועל .

מקצת מלקוחותינו