שירותי ענן

שירותי אבטחת מידע לעסקים

שירותי הענן הולכים וצוברים תאוצה במהירות רבה , כמעט כל פלטפורמה היום מכוונת לענן ומציעה שירותי ענן. שירותי הענן "Cloud" מציעים אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות עבור עסקים קטנים וגדולים. אפשרויות אלו מדגישות את ההיתרונות הבולטים של שירותי הענן: חוסר בתלות חומרת המחשבים, ביחידות אחסון המידע וברישוי אצל הלקוח. פתרון הענן מאפשר שדרוג בכל רגע נתון "בלחיצת כפתור" לשינוים בדרישות הלקוח וכך חוסכת את התכנון וההשקעה במשאבים בתחילת הדרך .יכולת הגיבוי והשרידות של שירותי הענן מאפשרות לך כבעל עסק לתעל את מרבית הזמן בניהול העסק .

מגוון שירותי הענן .

המונח ענן , מכיל בתוכו מגוון תתי נושאים כמו "שירותי שרת בענן " , " שירותי דוא"ל  בענן " , "שירותי תוכנה בענן " , "שירותי גיבוי בענן " , "שירותי טלפוניה בענן" ועוד לא מעט אפשרויות אשר קיימות בענן , כחלק מכלל אפשרויות אלו חברת Real Net מספקת ומייעצת עבור הפתרונות הנ"ל.

שרת בענן – שירות המאפשר ללקוח לקבל שרת הנמצא בחוות שרתים עם זמינות של 99.9% עם אפשרות לגיבוי חם בחוות שרתים נוספת בעולם , עם יכולות חיבור בתצורת "Terminal" או לחלופין קישור של המשרד ישירות לשרתים בתצורה של LAN והמשך עבודה ללא שינוי, המדמה מצב של שרת הנמצא בתוך העסק הכולל בתוכו את יתרונות העבודה בענן.

שירותי דוא"ל בענן – אחת הספקיות המרכזיות והגדולות בעולם הינה חברת מיקרוסופט עם המוצר Office 365 ומהווה פתרון מצוין לדוא"ל בעלות נמוכה וגודל תיבה של מינימום 50Gb למשתמש!  וכן עם האפשרות של עבודה בישומי Office בענן ( Word \ Excel \ Outlook \ PowerPoint ).

גיבוי בענן – אם עד היום היה הצורך לבצע החלפה של דיסקים של גיבוי כל יום ולשמור דיסקים אחורה היום כבר יש פתרונות טובים יותר וזה לא אחר מהגיבוי בענן. כאשר מעלים את כל המידע שלך לסביבה מאובטחת ומצופנת רק עבורך  ושם נשמרים הקבצים שלך באופן אוטו' לפי לוח הזמנים שאתה תבקש, כל שעה גיבוי , כל יום גיבוי ואפילו שנה גיבוי אחורה.

22637861_xxl

לסוג העסק , למיקום העסק אין חשיבות ובטח שלא לגודלם, כל חברה קטנה או גדולה צריכה להיות קנאית לשרידות שלה ולזמינות של העבודה מבלי להיות תלויה ב"האם השרת דלוק ? "  , חברת ריל נט בע"מ תעניק לך הלקוח תמיכה ואינטגרציה מלאה לכל השדרוג שלך לסביבת ענן החל מתהליך ההבנה של העסק והרצונות שלך ומשם למסמכי אפיון מסודרים שאתה תאשר אותם ! ומשם עד להטמעת הפתרון עבורך ולאחר מכן ניתן לך גם תמיכה מושלמת לכל הנושא עם אצבע על הדופק וניטור הסביבה שלך.

זכור תמיד!

עסק הדוגל בנראות ללקוחות שלו חייב לאפשר לעובדיו וללקוחותיו סביבת עבודה זמינה ומצוינת תמיד!

קיימים בארץ ובחו"ל הרבה ספקי שירותי ענן , אבל ספק טוב חייב שיהיה לו שרידות מקסימלית עבורך!  דרוש זאת מספק שירותי הענן שלך.

קבל הצעה משתלמת

שירותי ענן

גיבוי בענן
שרתים בענן

מקצת מלקוחותינו